Renginiai

Šaltiniečių „Protų mūšis – 2014“ Marijampolėje

Praėjusį penktadienį (balandžio 25 d.) Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje vyko Šaltinio vardą turinčių Lietuvos mokyklų 8 klasių moksleivių konkursas, skatinantis įvairiapusį domėjimąsi pasaulio gamta, menais, istorija, literatūra ir asmenybėmis. 

Mūsų mokyklai šiame renginyje atstovavo 8a ir 8e klasių mokiniai Emilė Barakauskaitė, Vilius Čiuprovas, Kostas Gružas, Matas Janušas, Kamilė Savickaitė, Vidmantas Stancikas. Juos į konkursą lydėjo gana gausus sirgalių būrys, kuriame buvo ir, matyt, kitų metų mūsų komandos branduolys, turėjęs pasisemti patirties ateities mūšiams. Šį kartą Raseinių šaltiniečiai atkaklioje ir gana lygioje kovoje visgi turėjo pripažinti savo varžovų iš Alytaus, Marijampolės, Panevėžio ir Tauragės pranašumą. Vos pusė taško skyrė mūsų komandą nuo trečios vietos - dabar gi teko tenkintis penktąja. Ką gi, pralaimėjimai grūdina, verčia daryti išvadas... 

Šeimininkai svečiams pasiūlė ir meninę programą, pavaišino, ekskursijos metu aprodė atsinaujinusią, nepaprastai išgražėjusią, turtinga istorija bei iškiliais žmonėmis besididžiuojančią Suvalkijos sostinę. 

Jonas Janušas, istorijos mokytojas

 
Ankstesnės naujienos


Balandžio 25 dieną pradinių klasių mokiniai su pasididžiavimu tarė: „Aš – pradinukas“. Visą dieną mokiniai vykdė įvairias veiklas. 

Raseinių jaunieji tenisininkai balandžio 14 dieną lankėsi Radviliškyje, kur išbandė jėgas su šio miesto bendraamžiais. Šio draugiško turnyro idėja buvo pakviesti pirmamečius žaidėjus. Tai pirmieji šių žaidėjų startai, kurie parodo kiekvieno individualią techniką, silpnąsias ir stipriąsias puses. 

Š.m. balandžio 11-13 d. vyko XXII - asis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkursas. Respublikinis XXII J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkursas yra neatsiejama mokomojo proceso groti pučiamaisiais muzikos instrumentais dalis. 

Balandžio 10 d. mūsų mokykloje vyko tradicinis velykinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo mokiniai, gimę 2000/2001 metais. Iš kviestų rajono mokyklų į turnyrą atvyko tik V. Petkaus pagrindinės mokyklos komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojo A. Kavaliausko.

Balandžio 10 d. mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė ir mokytoja Liuba Vaigauskienė dalyvavo nacionaliniame ASPnet mokyklų susitikime, kuris vyko Lietuvos nacionalinėje UNESCO galerijoje.