Renginiai

Popieriaus magija parodoje

Karpinių ir lankstinių būrelio nariai gegužės 14-16 dienomis pakvietė visus į popieriaus darbelių parodą mokyklos muziejuje. Parodos lankytojai apžiūrėjo karpinius, įvairius lankstinius, atvirukus, vokus. Pristatėme bendrą darbą ,,Metų laikai”. Justina papasakojo legendą apie gerveles. Mergaitės pademonstravo judančius lankstinius, kurie ypač sudomino ir pradžiugino mažiausius lankytojus. Parodos atidarymo metu buvo apdovanotos geriausios karpytojos ir lankstytojos, tai: Saida Mačianskaitė (6b kl.), Justina Kveselytė (6b kl.), Deimantė Adomavičiūtė(8b kl.), Gerimantė Labanauskaitė (8e kl.), Gabija Jančauskaitė (7a kl.). 

Būrelio narės sako, kad karpymas ir lankstymas - malonus laisvalaikio užsiėmimas, o darbelis gali pradžiuginti žmogų, papuošti aplinką. Džiaugiamės, kad parodą aplankė daug mokinių ir mokytojų.

D. Adomavičiūtė, būrelio narė,
R. Barauskienė, rusų kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


Gegužės 18 dieną, sekmadienį, 1b klasės mokiniai kartu su savo tėveliais ir mokytoja paminėjo Tarptautinę šeimos dieną. Ta proga suorganizuota  šeimų sporto šventė, kuri vyko prie Dubysos. Nors rytas buvo apsiniaukęs, tėveliai su vaikais neišsigando blogo oro. Pradėjus varžybas, pasirodė ir saulutė - tarsi džiaugdamasi šeimos narių buvimu kartu. 

Gražų gegužės 6-osios rytą 1-2 klasių geriausi skaitytojai su mokyklos bibliotekininkėmis išvyko į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką. Išvykos tema: „Knygos kelias į mūsų namus“. 

Tapti mokiniu - tikras vaiko gyvenimo lūžis, kurį sąlygoja fiziologinė ir psichologinė branda. Pirmokų sėkmingas mokymasis mokykloje labai dažnai priklauso nuo to, kaip praėjo parengiamasis mokyklai laikotarpis. Todėl mūsų mokyklos priešmokyklinukai „matuotis“ pirmoko kuprinę pradėjo gegužės 5-9 dienomis skelbdami akciją „Matuojuosi pirmoko kuprinę“. 

Mažieji šaltiniečiai aktyviai dalyvauja projekte „Visa Lietuva skaito vaikams“ ir noriai kiekvieną dieną klauso skaitomų pasakojimų. Kad susidomėjimas šia veikla neblėstų, mūsų mokyklos bibliotekininkė I. Matelienė pakvietė į svečius Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojas. 

Gegužės 7 dieną mokykloje vyko mokinių tarybos organizuojamas tradicinis renginys – „Duetai“. Šiais metais buvo galima dalyvauti mokiniui su mokiniu, mokiniui ir mokytojui, mokiniui su tėvais. Renginyje buvo kviečiami dalyvauti drąsūs, dainuojantys, šokantys, vaidinantys, kūrybiški ar turintys kitų gabumų mokiniai.