Renginiai

Sporto klubo ,,Šaltinėlis‘‘ futbolo turnyras

Lietuvoje yra šešios mokyklos, turinčios „Šaltinio“ pavadinimą. Keturios iš jų gegužės 15-os rytą rinkosi Raseinių Šaltinio pagrindinės mokyklos stadione. Mus aplankė futbolo komandos iš Tauragės progimnazijos, Panevėžio progimnazijos ir Marijampolės pagrindinės mokyklos. Susirinkusiųjų tikslas – dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo turnyre, skirtame mūsų mokyklos sporto klubo „Šaltinėlis“ taurei laimėti. 

Turnyrą organizuoti padėjo choreografijos mokytojas Rimantas Turčinskas, kurio vadovaujamos trečių - ketvirtų klasių mergaitės visus pasveikino gražiu šokiu, šoko aštuntų klasių merginų šokio grupė, taip pat muzikos mokytojas Ričardas Krivickas, sukurdamas nuotaikingą ir įkvepiančią kovai muzikinę aplinką, bei renginio fotografas Audrius Norkus. Tradiciškai, dar prieš prasidedant pirmajai kovai, sveikinimo žodį tarė mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Stankaitienė. 

Po įnirtingų kovų komandos draugiškai pasidalino titulus: ketvirti  liko Raseinių šaltiniečiai, treti tauragiškiai, antrąją vietą užėmė svečiai iš Marijampolės, o nugalėtojais tapo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos komanda. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, diplomais ir tortais. Kiekvienos komandos geriausi žaidėjai taip pat  pagerbti – jiems įteikti asmeniniai prizai. 

Toks turnyras suorganizuotas trečią kartą, bet pavyko labai šauniai. Kitais metais vėl planuojame kviesti „Šaltinio“ pavadinimą turinčių Lietuvos mokyklų futbolo komandas.

Kūno kulūros mokytojai - Mindaugas Zybartas, Arvydas Globys
Ankstesnės naujienos


Karpinių ir lankstinių būrelio nariai gegužės 14-16 dienomis pakvietė visus į popieriaus darbelių parodą mokyklos muziejuje. Parodos lankytojai apžiūrėjo karpinius, įvairius lankstinius, atvirukus, vokus. Pristatėme bendrą darbą ,,Metų laikai”. 

Gegužės 18 dieną, sekmadienį, 1b klasės mokiniai kartu su savo tėveliais ir mokytoja paminėjo Tarptautinę šeimos dieną. Ta proga suorganizuota  šeimų sporto šventė, kuri vyko prie Dubysos. Nors rytas buvo apsiniaukęs, tėveliai su vaikais neišsigando blogo oro. Pradėjus varžybas, pasirodė ir saulutė - tarsi džiaugdamasi šeimos narių buvimu kartu. 

Gražų gegužės 6-osios rytą 1-2 klasių geriausi skaitytojai su mokyklos bibliotekininkėmis išvyko į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką. Išvykos tema: „Knygos kelias į mūsų namus“. 

Tapti mokiniu - tikras vaiko gyvenimo lūžis, kurį sąlygoja fiziologinė ir psichologinė branda. Pirmokų sėkmingas mokymasis mokykloje labai dažnai priklauso nuo to, kaip praėjo parengiamasis mokyklai laikotarpis. Todėl mūsų mokyklos priešmokyklinukai „matuotis“ pirmoko kuprinę pradėjo gegužės 5-9 dienomis skelbdami akciją „Matuojuosi pirmoko kuprinę“. 

Mažieji šaltiniečiai aktyviai dalyvauja projekte „Visa Lietuva skaito vaikams“ ir noriai kiekvieną dieną klauso skaitomų pasakojimų. Kad susidomėjimas šia veikla neblėstų, mūsų mokyklos bibliotekininkė I. Matelienė pakvietė į svečius Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojas.