Renginiai

Respublikinis komandinis žaidimas ,,Mes - lyderiai''

Vasario 4 dieną progimnazijoje šurmuliavo pradinių klasių mokiniai, atvykę į respublikinį pradinių klasių mokinių intelektualų-komandinį žaidimą „Mes - lyderiai“, kurį organizavo pradinių klasių mokytojai R. Latvienė, Ž. Kapočius ir L. Vaigauskienė. 11 komandų: Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos, Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, išbandė protines galias 6 turuose: Lietuvos istorijos, gamtos, etnokultūros, Europos Sąjungos, Lietuvos vaizdų ir bendrųjų klausimų.

Mažieji  proto mūšio dalyviai jautėsi užtikrintai ne be pagrindo – jų žinios tikrai puikios! Tai jie įrodė ne tik atsakinėdami į istorijos, gamtos klausimus, bet ir diskutuodami su Kauno KTU atstovais (Luku Kazlausku ir Rimantu Andriuškevičiumi), kurie supažindino su įvairiais gamtos ir pažinimo reiškiniais atliekant eksperimentus. 

Raseinių rajono švietimo centro metodininkė S. Sitavičienė įteikė diplomus ir prizus konkurso nugalėtojams: I-oji  ir II-oji vietos atiteko - „Lūšiukams” ir „V.P. ketvirtokams” iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, o III-iąja vieta pelnytai džiaugėsi „Šaltinukės” iš Raseinių Šaltinio progimnazijos.

Kad kiekvienas dalyvis išeitų kaip laimėtojas: sušilęs, pastebėtas ir įvertintas, ačiū tariame progimnazijos administracijai, IĮ „Viskas Jūsų šventei”, restoranui „Pasažo namai”, Mažajai bendrijai „Erdonlita“, Linai Afanasjevienei, Salvinijai ir Evaldui Lupeikiams. 

Pradinių klasių mokytojai L. Vaigauskienė, R. Latvienė ir Ž. Kapočius

 
Ankstesnės naujienos


Kviečiame visus aplankyti mokyklos priešsalyje eksponuojamą parodą – projektą “Vidurio žiemos pasaka”. Projektą vykdė dauguma aštuntokų per integruotas dailės ir technologijų pamokas kartu su mokyklos mokytojais Rasa Tytmonaite ir Leonu Mikliumi.

Jau kelintus metus mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvauja metų knygos vaikams rinkimuose. Iš penkių siūlomų knygų rinkome įdomiausią knygelę. Mokyklos skaitykloje vyko visų knygelių aptarimas, buvo skaitomos ištraukos. Pernai geriausia knyga buvo išrinkta ,,Spintos istorijos“. Šiais metais vaikų nuomonės labai išsiskyrė. Keturios klasės išrinko R. Savickytės ,,Adelės dienoraštis. Ruduo“. Dar trims klasėms labiau patiko R. Stankevičiaus ,,Pūgos durys“.

Sausio 27 d. mūsų progimnazijoje viešėjo Jurbarko rajono ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojai ugdymui, kurie domėjosi gabių mokinių atpažinimo ir ugdymo sistemos kūrimu. 

2016 m. sausio 25 dieną Vilniuje vyko skaitmeninių mokymų pedagogams programos „Samsung Mokykla ateičiai“ finalinis renginys.

Sausio 21 d. 7a klasės mokinys Šarūnas-Valdemaras Jacikas, 7c klasės mokinė Miglė Skudžinskaitė bei 8d klasės mokinė Ugnė Jakaitytė dalyvavo Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje  viešojo kalbėjimo renginyje, sukvietusiame gabius anglų kalbai mokinius ne tik iš Tauragės rajono, bet ir iš respublikos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų.