Renginiai

,,Didumas to, kas mumyse iš meilės auga ir gerumo!“ (Just. Marcinkevičius)

Kai metų ratas apsisuka, norime apmąstyti praėjusius metus ir padėkoti visiems už nuoširdumą, bendrystę, už aktyvų dalyvavimą Šaltinio progimnazijos gyvenime ir savo darbais prisidedant prie bendruomenės vertybių ir tradicijų puoselėjimo. Tam ir buvo skirtas Padėkos vakaras.

Į vakarą rinkosi mokytojai, tėveliai, socialiniai partneriai, svečiai. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė padėkas įteikė 2c klasės tėveliams už suteiktą paramą respublikiniam pradinių klasių mokinių konkursui ,,Mes - lyderiai“ ir mokyklos pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursui, 2b klasės tėvų kolektyvui už nuoširdžią pagalbą kuriant klasės mokiniams laisvalaikio erdves, 6b klasės tėveliams už iniciatyvumą ir klasės bendruomenės telkimą organizuojant mokyklos bendruomenės savaitės ,,Mus vienija bendravimas ir dalijimasis“ veiklas. Direktorė dėkojo ir socialiniams partneriams, kurių dėka progimnazijos mokiniams organizuojami įvairūs renginiai: Raseinių rajono Švietimo pagalbos tarnybos direktorei Redai Kunickienei už inovacijas ir socialinių emocinių programų įgyvendinimą, Justinui Vancevičiui, Mokyklų tobulinimo centro literatūros pažinimo programos ,,Vaikų žemė“ įkūrėjui, už bendradarbiavimą su progimnazija įgyvendinant edukacinę programą ,,Istorijų kūrimo menas“ ir vaikų dienos stovyklų organizavimą, įmonės Danspin UAB direktoriui Rosvaldui Kunickui už nuoširdžią ir ilgalaikę paramą, bendradarbiavimą su progimnazijos bendruomene. 

Vienuolika nominacijų įteikta progimnazijos mokytojams, darbuotojams už įvairias iniciatyvas, inovacijas, įveiktus švietimo reformos iššūkius, už projektus, metų spektaklį, už nematomus darbus, bet labai svarbius mokyklos bendruomenei. Nominacija ,,Metų kuratorius“ įteikta progimnazijos kuratorei Danutei Vizbarienei, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiajai specialistei už dalykiškus ir profesionalius patarimus, pagalbą sprendžiant iškilusius švietimo klausimus.
 
Padėkos vakare dainavo progimnazijos mokytojai, šoko mokytojų ir tėvų tautinių šokių kolektyvas. Gerų darbų ir gerų žodžių niekada nėra per daug. Visiems dėkojame, kurie padedate kurti Šaltinio progimnazijos bendruomenės sėkmę. 

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesnės naujienos


Sausio 12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo XXVIII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „ Gyvybės ir mirties keliu“ Vilniuje. Tai buvo puiki galimybė būrelio nariams savo bėgimu pagerbti 1991 metais žuvusiuosius už Lietuvos Laisvę. 

Sausio 6 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo organizuotame Lietuvos Šaulių Sąjungos pėsčiųjų žygyje „Partizanų Lietuva“. Šauliai žygiavo maršrutu  Viduklė - Šienlaukis. 

Visus kviečiame aplankyti mūsų mokyklos 6 - 8 klasių mokinių piešinių parodą „Žiemos fantazijos“. Darbai eksponuojami mokyklos priešsalėje, trečiame aukšte prie dailės kabineto, dailės kabinete ir aplink 2 – 3 aukšto langus lipant paradiniais laiptais. 

Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė

 

Jau aštuntą kartą Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuojama akcija ,,Knygų Kalėdos“ nuo lapkričio 8 dienos kvietė visus dovanoti knygų Lietuvos bibliotekoms. Šių metų ,,Knygų Kalėdų“ akcijos šūkis – dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms! 

,,Knygų kalėdų'' akcijos ženkliukas

Gruodžio 14 d. vakarą 6-8 klasių mokiniai ir klasių vadovai leido kartu. Nuobodžiauti nebuvo kada. Čia laukė įdomios kūrybinės dirbtuvės ir užsiėmimai, kuriuos vedė progimnazijos mokytojai ir svečiai.