Renginiai

Tradicinis 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas 2019

Sausis – ir vėl mūsų mokykloje meninio skaitymo konkursas! Šiemet jame dalyvavo gausus būrys jaunųjų skaitovų: Ignas Barakauskas, 5a, Justė Radzevičiūtė, 5a, Gerda Juškytė, 5b, Viltė Žakaitytė, 5b, Emilija Staniulytė, 5b, Aidra Miniotaitė, 5c, Smiltė Mauragytė, 6a, Gerda Juškytė, 6b. Gaila, bet vyresniųjų buvo perpus mažiau: Aistė Gudžiūnaitė, 7a, Miglė Vaičikauskaitė, 8a, Paulina Celiešiūtė, 8b, Evelina Marcinkutė, 8c. Visi skaitė labai gražiai, betgi konkursas! Taigi... prizines vietas pasidalijo Aidra, Justė, Smiltė ir Ignas – jaunesnieji, Miglė, Aistė, Paulina – vyresnieji.

Rajone mūsų mokyklai atstovavo Aidra Miniotaitė ir Justė Radzevičiūtė, Miglė Vaičikauskaitė ir Aistė Gudžiūnaitė.

Labai džiaugiamės augančia jaunųjų skaitovų karta ir tikimės sėkmingesnių metų.

Regina Jankauskienė, lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


Sausio 18-19 dienomis 7-8 klasių šaulių būrelio nariai dalyvavo naktiniame pėsčiųjų žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“, skirto Lietuvos Šaulių sąjungos 100-mečiui paminėti. Šauliai žygiavo maršrutu Kretinga – Klaipėda.

Kai metų ratas apsisuka, norime apmąstyti praėjusius metus ir padėkoti visiems už nuoširdumą, bendrystę, už aktyvų dalyvavimą Šaltinio progimnazijos gyvenime ir savo darbais prisidedant prie bendruomenės vertybių ir tradicijų puoselėjimo. Tam ir buvo skirtas Padėkos vakaras.

Sausio 12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo XXVIII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „ Gyvybės ir mirties keliu“ Vilniuje. Tai buvo puiki galimybė būrelio nariams savo bėgimu pagerbti 1991 metais žuvusiuosius už Lietuvos Laisvę. 

Sausio 6 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo organizuotame Lietuvos Šaulių Sąjungos pėsčiųjų žygyje „Partizanų Lietuva“. Šauliai žygiavo maršrutu  Viduklė - Šienlaukis. 

Visus kviečiame aplankyti mūsų mokyklos 6 - 8 klasių mokinių piešinių parodą „Žiemos fantazijos“. Darbai eksponuojami mokyklos priešsalėje, trečiame aukšte prie dailės kabineto, dailės kabinete ir aplink 2 – 3 aukšto langus lipant paradiniais laiptais. 

Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė